Zapraszam :-]

piątek, 26 lipca 2013

serweta

Witam.

Na blogu Reni podziwiałam serwety wykonane tym wzorem...
http://renik-art.blogspot.com/2013/04/serwetka-z-wachlarzami-iii-i-iv.html#comment-form
Teraz mam i ja... Moja serwetka "marszczy się"..., ale też jest ładnie ;)
Kordonek Maxi (565m/100g) kolor ten sam co w tej serwetce 
szydełko 2.1mm
średnica 57 cm



pozdrawiam
Aurelia :-]

piątek, 19 lipca 2013

Serwetka "Margrethe".

Witam.
Wzór serwetki dostępny w sieci...




nici.... druty... szydełko jak na zdjęciu.
średnica 54 cm
pozdrawiam
Aurelia :-]

piątek, 12 lipca 2013

serwetka

Witam.
Kordonek Maxi
szydełko 2.1mm
schemat z sieci...
możesz go znaleźć tu:
http://myszkaszara.blox.pl/2012/04/serwetka.html



pozdrawiam
Aurelia :-]

środa, 5 czerwca 2013

Gail nr 4 i 5 :)

Witam.

Schemat powtórzyłam pięć razy... są mniejsze, ale też... ładne  :)
Włóczka: ?
druty nr 5








pozdrawiam
Aurelia :-]

niedziela, 26 maja 2013

Chusta Ginkgo.

Witam.
włóczka Angora de Luxe Color (520m/100g 1 motek)
chusta: druty nr 5
czapka:
szydełko 3.5 mm
druty nr 4
mój wzór na czapkę tu:
http://myszkaszara.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?1378383




pozdrawiam
Aurelia :-]